UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko Dalman. Widać było na. Debacie. Jak ten facet sciemnia i kombinuje. Nie dostanie mojego głosy. Tylko DALMAN!!!! JEDYNY SŁUSZNY WYBOR!!


Anuluj