Wybrany wątek opinii
a za co siedzieć ? myślisz że by ta patologia poszła na pały. połamać łapy takiej.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
A za to siedzieć, że jak się ruszy goovno, to zawsze śmierdzi. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
1