Wybrany wątek opinii

a za co siedzieć ? myślisz że by ta patologia poszła na pały. połamać łapy takiej.
(2018.10.02)
A za to siedzieć, że jak się ruszy goovno, to zawsze śmierdzi. ..
(2018.10.02)
Powrót do komentarzy