Wybrany wątek opinii
Jesteście bandą ,której wiecznie nic nie pasuje. Aby ,tylko komuś wbić szpile ,opluć ,wyśmiać. Leczcie się bo żadna mądrość z waszych komentarzy nie wypływa .
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Ktośzpółnocy - A ci co was chwalą też nazwiesz bandą???
Do moderacji
Odpowiedz
0
0