Wybrany wątek opinii

Jesteście bandą ,której wiecznie nic nie pasuje. Aby ,tylko komuś wbić szpile ,opluć ,wyśmiać. Leczcie się bo żadna mądrość z waszych komentarzy nie wypływa .
Ktośzpółnocy (2018.09.13)
@Ktośzpółnocy - A ci co was chwalą też nazwiesz bandą???
(2018.09.14)
Powrót do komentarzy