UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteście bandą ,której wiecznie nic nie pasuje. Aby ,tylko komuś wbić szpile ,opluć ,wyśmiać. Leczcie się bo żadna mądrość z waszych komentarzy nie wypływa .

Ktośzpółnocy

Anuluj