UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesteście bandą ,której wiecznie nic nie pasuje. Aby ,tylko komuś wbić szpile ,opluć ,wyśmiać. Leczcie się bo żadna mądrość z waszych komentarzy nie wypływa .
Ktośzpółnocy
Jesteście bandą ,której wiecznie nic nie pasuje. Aby ,tylko komuś wbić szpile ,opluć ,wyśmiać. Leczcie się bo żadna mądrość z waszych komentarzy nie wypływa .
Ktośzpółnocy