Wybrany wątek opinii

Basiu ,być może,my tu akurat piszemy o odcinku gdańsko-elbląskim.Jak zrobią na całej długośći,to Kraków osiągnę w 6 godzin.
Marek elblaski (2018.09.05)
Basu jakie masz szkoly ?
Zbyszek1 (2018.09.05)
@Zbyszek1 - wojskową
(2018.09.05)
Powrót do komentarzy