Wybrany wątek opinii
Basiu ,być może,my tu akurat piszemy o odcinku gdańsko-elbląskim.Jak zrobią na całej długośći,to Kraków osiągnę w 6 godzin.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Basu jakie masz szkoly ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Zbyszek1 - wojskową
Do moderacji
Odpowiedz
0
0