UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Basiu ,być może,my tu akurat piszemy o odcinku gdańsko-elbląskim.Jak zrobią na całej długośći,to Kraków osiągnę w 6 godzin.
Marek elblaski
Basiu ,być może,my tu akurat piszemy o odcinku gdańsko-elbląskim.Jak zrobią na całej długośći,to Kraków osiągnę w 6 godzin.
Marek elblaski