UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Basiu ,być może,my tu akurat piszemy o odcinku gdańsko-elbląskim.Jak zrobią na całej długośći,to Kraków osiągnę w 6 godzin.

Marek elblaski

Anuluj