Wybrany wątek opinii
Moja zdaniem cała S7 nowa expressowka będzie przejezdna dopiero pod koniec 2019roku
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@Basia Kraków - Nie prawda.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Basiu ,być może,my tu akurat piszemy o odcinku gdańsko-elbląskim.Jak zrobią na całej długośći,to Kraków osiągnę w 6 godzin.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0