Wybrany wątek opinii

Moja zdaniem cała S7 nowa expressowka będzie przejezdna dopiero pod koniec 2019roku
Basia Kraków (2018.09.05)
@Basia Kraków - Nie prawda.
Optymista (2018.09.05)
Basiu ,być może,my tu akurat piszemy o odcinku gdańsko-elbląskim.Jak zrobią na całej długośći,to Kraków osiągnę w 6 godzin.
Marek elblaski (2018.09.05)
Powrót do komentarzy