Wybrany wątek opinii

"nie spożywaj alkoholu, jeżeli zamierzasz prowadzić pojazd. " Tak może tylko myśleć policjant lub idiota. Pijaki wsiadają za kółko wtedy gdy im alkohol odbiera rozum.
PARPA (2018.08.21)
@PARPA - Fakt, bo gdyby miał 0,2-0,3 to by nie wsiadł za kółko, a że więcej to hejach!!!!! BO CO TO NIE JA!!!!!
(2018.08.21)
Powrót do komentarzy