UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PARPA - Fakt, bo gdyby miał 0,2-0,3 to by nie wsiadł za kółko, a że więcej to hejach!!!!! BO CO TO NIE JA!!!!!
@PARPA - Fakt, bo gdyby miał 0,2-0,3 to by nie wsiadł za kółko, a że więcej to hejach!!!!! BO CO TO NIE JA!!!!!