UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PARPA - Fakt, bo gdyby miał 0,2-0,3 to by nie wsiadł za kółko, a że więcej to hejach!!!!! BO CO TO NIE JA!!!!!


Anuluj