Wybrany wątek opinii
Niestety, ale nie wierzę w te statystyki ! Przykro mi, ale ja jadąc jakoś nie mam szczęścia widzieć patroli, to skąd te dane?
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Bo patrol MO często. .. śpi smacznie na ul. Wiślickiej w godzinach pózno wieczornych
Do moderacji
Odpowiedz
2
1