Wybrany wątek opinii

Niestety, ale nie wierzę w te statystyki ! Przykro mi, ale ja jadąc jakoś nie mam szczęścia widzieć patroli, to skąd te dane?
(2018.08.13)
Bo patrol MO często. .. śpi smacznie na ul. Wiślickiej w godzinach pózno wieczornych
(2018.08.13)
Powrót do komentarzy