UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety, ale nie wierzę w te statystyki ! Przykro mi, ale ja jadąc jakoś nie mam szczęścia widzieć patroli, to skąd te dane?


Anuluj