UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety, ale nie wierzę w te statystyki ! Przykro mi, ale ja jadąc jakoś nie mam szczęścia widzieć patroli, to skąd te dane?
Niestety, ale nie wierzę w te statystyki ! Przykro mi, ale ja jadąc jakoś nie mam szczęścia widzieć patroli, to skąd te dane?