Wybrany wątek opinii

W klubie już nie ma ludzi, którzy mieli Olimpię w sercu. Lepiej, gorzej ale zawsze z walką i ambicją. Teraz to dziwne tematy. Począwszy od zawodników, sztabu i reszty
bb (2018.08.12)
W klubie byli ludzie co mają serce dla klubu tylko grubas skutecznie ich wyeliminował
(2018.08.12)
Powrót do komentarzy