Wybrany wątek opinii
W klubie już nie ma ludzi, którzy mieli Olimpię w sercu. Lepiej, gorzej ale zawsze z walką i ambicją. Teraz to dziwne tematy. Począwszy od zawodników, sztabu i reszty
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
W klubie byli ludzie co mają serce dla klubu tylko grubas skutecznie ich wyeliminował
Do moderacji
Odpowiedz
17
0