UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W klubie już nie ma ludzi, którzy mieli Olimpię w sercu. Lepiej, gorzej ale zawsze z walką i ambicją. Teraz to dziwne tematy. Począwszy od zawodników, sztabu i reszty
bb
W klubie już nie ma ludzi, którzy mieli Olimpię w sercu. Lepiej, gorzej ale zawsze z walką i ambicją. Teraz to dziwne tematy. Począwszy od zawodników, sztabu i reszty
bb