UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W klubie już nie ma ludzi, którzy mieli Olimpię w sercu. Lepiej, gorzej ale zawsze z walką i ambicją. Teraz to dziwne tematy. Począwszy od zawodników, sztabu i reszty

bb

Anuluj