Wybrany wątek opinii

Kolejny niemiły kierowca, to taki starszy, siwy Pan z brodą, najczęściej widzę, jak prowadzi "7". Wyzywa pasażerów, komentuje na głos. Nie jest to zbyt kulturalne niestety :(
(2018.08.07)
To kup sobie samochód
QbeeQ (2018.08.07)
Powrót do komentarzy