Wybrany wątek opinii
Kolejny niemiły kierowca, to taki starszy, siwy Pan z brodą, najczęściej widzę, jak prowadzi "7". Wyzywa pasażerów, komentuje na głos. Nie jest to zbyt kulturalne niestety :(
Do moderacji
Odpowiedz
24
2
To kup sobie samochód
Do moderacji
Odpowiedz
0
9