UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny niemiły kierowca, to taki starszy, siwy Pan z brodą, najczęściej widzę, jak prowadzi "7". Wyzywa pasażerów, komentuje na głos. Nie jest to zbyt kulturalne niestety :(
Kolejny niemiły kierowca, to taki starszy, siwy Pan z brodą, najczęściej widzę, jak prowadzi "7". Wyzywa pasażerów, komentuje na głos. Nie jest to zbyt kulturalne niestety :(