Wybrany wątek opinii

szkoda że nie ma PGR bo miejsce chamów jest z widłami w łapach przy gnoju, ,, ,
(2018.08.07)
Synku chyba nie wiesz co napisałeś. Wbrew temu co się teraz twierdzi PGR to był porządny zakład pracy. Proszę więc nie obrażać byłych pracowników PGR, bo większość z nich uczciwie pracowała, a chamstwo i głupota istnieje w każdym środowisku. W okresie przed i w trakcie stanu wojennego właśnie nasze PGR-y uratowały kraj przed głodem. Teraz to najlepiej mówić, że to było samo zło i komunistyczny relikt.
(2018.08.07)
Powrót do komentarzy