UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Synku chyba nie wiesz co napisałeś. Wbrew temu co się teraz twierdzi PGR to był porządny zakład pracy. Proszę więc nie obrażać byłych pracowników PGR, bo większość z nich uczciwie pracowała, a chamstwo i głupota istnieje w każdym środowisku. W okresie przed i w trakcie stanu wojennego właśnie nasze PGR-y uratowały kraj przed głodem. Teraz to najlepiej mówić, że to było samo zło i komunistyczny relikt.


Anuluj