Wybrany wątek opinii
Szkoda, że na samych policjantów nie ma sposobu (bo z nimi się nigdy nie wygra) - jak jeżdżą swoimi prywatnymi autami i z jaką prędkością, jak "szanują" przepisy. Np. taki Daniel swoim srebrnym VW, przecinanie ciągłych, a sam Pan z drogówki "M. K" bez włączania kierunkowskazów, bez pasów. Krissu w swojej Audi również bezkarnie. Co z tego że ktoś nakręci filmik, czy zrobi zdjęcie, jak dalej nic się z tym nie zrobi, bo to policjanci. ..
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
No właśnie, swoich zawsze kryją, obojętnie, co by nie zrobili. Odnośnie piratów drogowych, to zero tolerancji !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dla pijanych kierowców również zero tolerancji !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0