Wybrany wątek opinii

Szkoda, że na samych policjantów nie ma sposobu (bo z nimi się nigdy nie wygra) - jak jeżdżą swoimi prywatnymi autami i z jaką prędkością, jak "szanują" przepisy. Np. taki Daniel swoim srebrnym VW, przecinanie ciągłych, a sam Pan z drogówki "M. K" bez włączania kierunkowskazów, bez pasów. Krissu w swojej Audi również bezkarnie. Co z tego że ktoś nakręci filmik, czy zrobi zdjęcie, jak dalej nic się z tym nie zrobi, bo to policjanci. ..
(2018.07.31)
No właśnie, swoich zawsze kryją, obojętnie, co by nie zrobili. Odnośnie piratów drogowych, to zero tolerancji !!!
(2018.07.31)
Dla pijanych kierowców również zero tolerancji !
(2018.07.31)
Powrót do komentarzy