UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najbardziej przykre jest to, że taki wyrok wydała … kobieta. Liczę na kasację w SN. Serdecznie pozdrawiam skrzywdzoną Panią. Wierzę, że jednak sprawiedliwość wygra.
ewk49
Najbardziej przykre jest to, że taki wyrok wydała … kobieta. Liczę na kasację w SN. Serdecznie pozdrawiam skrzywdzoną Panią. Wierzę, że jednak sprawiedliwość wygra.
ewk49