UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najbardziej przykre jest to, że taki wyrok wydała … kobieta. Liczę na kasację w SN. Serdecznie pozdrawiam skrzywdzoną Panią. Wierzę, że jednak sprawiedliwość wygra.

ewk49

Anuluj