Wybrany wątek opinii
Nie pierwsze oskarżenie tej pani ????????????
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
A Pan to kolega oskarżonych, ze takie bzdury pisze? Jakieś dowody? Victim blaming ma sie u nas dobrze. Wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
7
2