Wybrany wątek opinii

Nie pierwsze oskarżenie tej pani ????????????
Kierowca 4 (2018.06.25)
A Pan to kolega oskarżonych, ze takie bzdury pisze? Jakieś dowody? Victim blaming ma sie u nas dobrze. Wstyd
(2018.06.25)
Powrót do komentarzy