UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Pan to kolega oskarżonych, ze takie bzdury pisze? Jakieś dowody? Victim blaming ma sie u nas dobrze. Wstyd
A Pan to kolega oskarżonych, ze takie bzdury pisze? Jakieś dowody? Victim blaming ma sie u nas dobrze. Wstyd