Wybrany wątek opinii
@grace-wypowiadasz się w sprawie, o której nie masz pojęcia. Szpital dysponuje nowoczesnym sprzętem, a i z jakością leczenia nie jest żle. Piszesz o składkach płaconych na opiekę zdrowotną, ale pewnie nie wiesz, że tak na prawdę nie jest ona wysoka(wynosi 9% dochodu z czego od podatku odliczasz 7,5%- z każdego tysiąca dochodu oddajesz na opiekę zdrowotną -15 zł. ).
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
Idź do szkoły
Do moderacji
Odpowiedz
1
1