UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@grace-wypowiadasz się w sprawie, o której nie masz pojęcia. Szpital dysponuje nowoczesnym sprzętem, a i z jakością leczenia nie jest żle. Piszesz o składkach płaconych na opiekę zdrowotną, ale pewnie nie wiesz, że tak na prawdę nie jest ona wysoka(wynosi 9% dochodu z czego od podatku odliczasz 7,5%- z każdego tysiąca dochodu oddajesz na opiekę zdrowotną -15 zł. ).

niedawnapacjentka