Szkoła w Gronowie Elbląskim szuka absolwentów

1
07.10.2025
Szkoła w Gronowie Elbląskim szuka absolwentów
W grudniu Szkoła Podstawowa w Gronowie Elbląskim będzie świętować jubileusz 80. lecia. W związku z tym organizatorzy planują nagrać film ze wspomnieniami byłych nauczycieli i absolwentów gronowskiej podstawówki.

W 1945 r. powstała Szkoła Podstawowa w Gronowie Elbląskim. W grudniu tego roku zaplanowano uroczystości jubileuszowe. Jednym z elementów ochodzów ma być film ze wspomnieniami byłych nauczycieli i uczniów gronowskiej szkoły. Organizatorzy uroczystości za pośrednictwem portElu zwracają się z prośbą o kontakt.

- Dzięki udzielonym wywiadom, udostępnionym materiałom powstanie materiał filmowy. Przypomni on wszystkim, że największą wartością szkoły są ludzie, którzy wspólnie tworzą jej niepowtarzalną atmosferę – napisali do nas organizatorzy.

Na kontakt czekają do 15 listopada pod nr telefonu 55 231 43 33.

SM

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Błędy w artykule poprawcie.
(2025.10.08)

info

0  
  0