Sala sportowa w SP 12 po remoncie

5
06.02.2026
Sala sportowa w SP 12 po remoncie
(fot. UM Elbląg)
Lekcje WF-u oraz zajęcia sportowe uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 odbywają w drugim semestrze w wyremontowanej sali gimnastycznej.

W sali wyremontowano pokrycie dachu wraz z obróbkami blacharskimi, wymieniono posadzkę, parkiet, stolarkę okienną, drzwiową, instalację elektryczną, CO, c.w.u., wentylację. Pomalowane zostały również ściany i sufity.

Prace remontowe wykonane zostały dzięki udzielonej w kwocie 1 mln złotych pomocy finansowej dla Gminy Miasta Elbląg z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego w formie dotacji celowej, w ramach usuwania skutków powodzi, która miała miejsce 28 lipca 2025 roku po nawalnych deszczach.

informacja UM Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Tak się pozyskuje i wykorzystuje pieniądze dla młodego pokolenia naszego miasta.
ooo (2026.02.06)

info

8  
  2
stolarką okiena i obróbka ozi a pałleta okna mierzyl
(2026.02.06)

info

2  
  3
ciekawe jak z ogrzewaniem, czy dzieci i nauczyciele nie będą zamarzać, jak w innych szkołach
(2026.02.07)

info

0  
  3
Na zdjęciu tonie jest SP 12
(2026.02.07)
To jest SP12
(2026.02.08)