Najbezpieczniejsze miejsca restauracyjne w Elblągu

05.06.2020
Najbezpieczniejsze miejsca restauracyjne w Elblągu
Hotel Młyn w Elblągu jest doskonale przygotowany na wyzwania obecnych epidemicznych czasów, by goście mogli się tu czuć bezpiecznie. O szczegółach, opowiada Jacek Żelik, kierownik Restauracji Hotelu Młyn. Zobacz zdjęcia.

- Czy to prawda, że oferujecie najbezpieczniejsze miejsca restauracyjne w Elblągu?
   Jacek Żelik, kierownik Restauracji Hotelu Młyn:
- Tak, żartujemy, że już Młynarz zaplanował miejsce, jakby stworzone pod wytyczne antywirusowe: wieżyczkę widokową idealną na kolację tylko dla Dwojga. Wieżyczka od dawna jest lubiana przez elblążan jako miejsce połączenia pysznych dań z pięknymi widokami. A teraz zyskała jeszcze tę zaletę, że jest najbezpieczniejszym miejscem restauracyjnym w Polsce, bo tylko dla Dwojga.

Najbezpieczniejsze miejsca restauracyjne w Elblągu

   
   - Ale to nie jedyne wasze bezpieczne miejsce restauracyjne?
   - Tak, w tej sytuacji wszyscy podkreślają, że najbezpieczniej jest na dworze. A my mamy Chatę Grillową otoczoną naturą, która zapewnia jednocześnie mnóstwo świeżego powietrza, ale też solidne zadaszenie i ogrzewanie w chłodniejsze dni. Chata mieści do 100 osób, ale dobrze będą się tu czuli też Goście mniejszych spotkań.
   
   - A jakie macie bezpieczne miejsca dla zwolenników bardziej klasycznych wnętrz?
   - Mamy 4 osobne sale, więc przy organizacji chrzcin czy urodzin Goście nie muszą sąsiadować z nieznanymi sobie osobami. Na pewno będą się czuć bardziej komfortowo we własnym tylko gronie.
   
   - Chwalicie się na stronie, że przestrzegacie wszystkich zasad bezpieczeństwa.
   - To prawda przestrzegamy i staramy się, aby nasi Goście też je przestrzegali, co wpływa na obopólne poczucie bezpieczeństwa.
   Najważniejszymi z tych zasad są:
   Obowiązkowa dezynfekcja rąk przez gości przy wejściu do restauracji;
   Udostępniliśmy dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk w obszarze sali i przy wyjściu z toalet;
   2-metrowe  odległości między blatami stolików;
   Pracownicy korzystają z maseczek oraz rękawiczek;
   Każdorazowo dezynfekujemy stoliki po zakończeniu obsługi gości;
   Systematycznie wietrzymy oraz ozonujemy salę restauracyjną;
    

W trosce o Wasze i nasze zdrowie drodzy goście. Trzymajcie się zdrowo i odpornie!

 

Hotel Młyn w Elblągu

tel. 55 235 04 70
   tel. 506 654 908
   info@hotelmlyn.com.pl
   ul. Kościuszki 132
   82-300 Elbląg

 

---- artykuł promocyjny -----

 

.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć