Złote elbląskie amazonki

1
25.08.2022
Złote elbląskie amazonki
Zuzanna Madera na koniu Mooncanta (fot. nadesłana)
Dwa złote medale przywiozły elblążanki z jeździeckich XXV Jeździeckich Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody.

W weekend w Toruniu odbyły się XXV Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach przez przeszkody. Duży sukces odniosły dwie elblążanki - Zuzanna Madera i Julia Kijowska, które wyskakały złoto.

Elblążanka Zuzanna Madera zdobyła złoty medal na koniu Mooncanta, wygrywając kategorię open. Walka o medal była zacięta. Zawodniczka ze stajni Zastawno w finale po pierwszym nawrocie była druga z niewielką stratą czasową do prowadzącej Mai Mścicielskiej na koniu Era L. W drugim finałowym nawrocie odrobiła straty i zdobyła złoty medal.

Drugie złoto dołożyła Julia Kijowska ze stajni Wikrowo na koniu Mr. Puketorp, wygrywając kategorię juniorów. Elblążanka reprezentująca stajnię Wikrowo nie dała konkurentom żadnych szans wygrywając wszystkie przejazdy.

SM

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Julia Kijowska reprezentowała Stajnię WILKOWO, a nie Wikrowo. Autor artykułu jakiś słabo poinformowany...
L. (2022.08.27)

info

2  
  0