Zawodniczki UKS „Szóstka” Elbląg z medalami na zawodach w Łodzi

1
13.12.2022
Zawodniczki UKS „Szóstka” Elbląg z medalami na zawodach w Łodzi
W dniach 6-9 grudnia odbyła się XVI edycja Zawodów Mikołajkowych w Łodzi. Ponad 350 zawodników z klubów z Polski i Ukrainy rywalizowało we wszystkich konkurencjach - solistki i soliści oraz pary taneczne oraz wszystkich kategoriach wiekowych - od klasy wstępnej po seniorów.

Na zawodach zaprezentowało się czternaście solistek z elbląskiego klub sportowego UKS „Szóstka” Elbląg. Zawodniczki przywiozły sześć medali.

 

Oto szczegółowa klasyfikacja:

Klasa złota U18:

Julia Gierszewska – 1. Miejsce

Maria Jankowska – 3. Miejsce

 

Klasa brązowa U18:

Natalia Leonowicz – 1. Miejsce

Martyna Miros – 2. Miejsce

Aleksandra Kulesza – 3. Miejsce

 

Klasa brązowa U12:

Nina Leonowicz – 4. Miejsce

Dominika Bejerska – 5. Miejsce

 

Klasa wstępna U15:

Melania Rzadkiewicz – 2. Miejsce

Amelia Lewińska – 4. Miejsce

Julia Bejerska – 8. Miejsce

Alicja Roszak – 12. Miejsce

 

Klasa wstępna U12:

Aleksandra Stankiewicz – 7. Miejsce

Urszula Stankiewicz – 8. Miejsce

Maja Reklin – 11. Miejsce

 

Zawodniczki przygotowały trenerki UKS „Szóstka” Elbląg – Beata Kukowska i Natalia Śnigier.

UKS "Szóstka" Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Gratulacje Leonki!
(2022.12.13)

info

0  
  0