Zawodnicy judo IKS ATAK na turnieju w Holandii
Fot. nadesłana
W miniony weekend (25-26 listopada) zawodnicy judo IKS ATAK wzięli udział w turnieju NIHON DUTCH OPEN SHENSHU TOURNAMENT 2022 w holenderskiej miejscowości Venray. Wśród 200 zawodników z 13 krajów znalazła się dziewięcioosobowa reprezentacja elbląskiego klubu. Oprócz nowych doświadczeń i przyjaźni, wszyscy zawodnicy wywalczyli medale w odpowiednich dla siebie wagach i grupach sprawnościowych.