Zawodnicy judo IKS ATAK na turnieju w Holandii

30.11.2022
Zawodnicy judo IKS ATAK na turnieju w Holandii
Fot. nadesłana
W miniony weekend (25-26 listopada) zawodnicy judo IKS ATAK wzięli udział w turnieju NIHON DUTCH OPEN SHENSHU TOURNAMENT 2022 w holenderskiej miejscowości Venray. Wśród 200 zawodników z 13 krajów znalazła się dziewięcioosobowa reprezentacja elbląskiego klubu. Oprócz nowych doświadczeń i przyjaźni, wszyscy zawodnicy wywalczyli medale w odpowiednich dla siebie wagach i grupach sprawnościowych.

W turnieju udział wzięli także zawodnicy judo z Gdańska. Razem stworzyliśmy silną reprezentację i z sukcesami prezentowaliśmy polskie judo na arenie międzynarodowej.

Złoto - Anna Rybnicka, Michał Bryl, Mirosław Kostka, Mateusz Bielecki

Srebro - Weronika Fercho, Adam Wiśniewski, Michał Weroński

BrÄ…z- Marcin Liszcz, Konrad Szumski.

Dziękujemy Trenerom Paulinie Dąbrowskiej i Michałowi Dąbrowskiemu za przygotowanie zawodników do udziału w turnieju i opiekę trenera Michała podczas zawodów.

Integracyjny Klub Sportowy "ATAK"

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter