Z Olimpii do… Olimpii (piłka nożna)

4
30.12.2006
Z ostatnim dniem bieżącego roku trzecioligowa Olimpia Elbląg rozwiązała umowę o pracę z trenerem Andrzejem Biangą (zastąpił go Zbigniew Kieżun). Elbląski szkoleniowiec nie pozostał jednak długo bezrobotnym. Od 1 stycznia 2007 roku podejmie bowiem pracę w czwartoligowej Olimpii Sztum.
Andrzej Bianga na ławce rezerwowych elbląskiego klubu zasiadał ponad 3 lata (od października 2003 roku), a do Elbląga trafił właśnie ze Sztumu, gdzie wcześniej pracował. W czasie pracy trenera Biangi zespół z Agrikola zaliczył spadek do czwartej i ponowny awans do trzeciej ligi. W obecnych rozgrywkach elblążanie pod wodzą Biangi w 15 meczach rundy jesiennej zdobyli 17 punktów i zajmują 12 lokatę w tabeli. Wynik ten okazał się niezadowalający dla działaczy elbląskiego klubu, którzy postanowili nie przedłużać z trenerem umowy o pracę (wygasa 31 grudnia 2006 r.). Pierwszy trening w nowym-starym miejscu pracy elbląski szkoleniowiec przeprowadzi 4 stycznia.
BAR

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Dziękujemy za wszystko i powodzenia w nowym klubie!
Procho (2006.12.31)

info

0  
  0
i tak byl cienki jak drut
kozacki babel (2006.12.31)

info

0  
  0
Pan Andrzej Bianga ma nazwisko i duże osiągnięcia w karierze piłkarskiej. Ty ciągnący druty kozacki bablu to kto ?! nikt ! Więc się nie wypowiadaj gnoju, bo robisz wstyd i przykrość komuś kto w Olimpii zostawił zdrowie i serce. Poniał, gnoju !!!
Stary kibic Olimpii (2007.01.07)

info

0  
  0
a moim zdaniem wazne jest to co bylo dobre i o mtym trzeba pamietac a zmiany w pilce sa zawsze to wlasnie jest pilka
jaskolka (2007.01.08)

info

0  
  0