Jeszcze dziś (30 sierpnia) w konkurencji drużynowych mistrzostw seniorów, 12 drużyn będzie rywalizować o awans do ćwierć finału. Na mistrzostwach nie zabraknie zawodników z Elbląga. W drużynie Elbląg - Lubomino Warmia i Mazury zagrają elblążanie Bogusław Gierulski i Jerzy Sukow, zaś w barwach międzynarodowej drużyny Andrzejki Gdańsk wystąpi elblążanin Andrzej Fronczak.