Wygrana Olimpii 2004 (piłka nożna)

5
28.06.2010
Wygrana Olimpii 2004 (piłka nożna)
Na boisku trwała twarda walka (Fot.AD)
Olimpia 2004 po zaciętym spotkaniu wygrała w ostatnim meczu sezonu 2009/2010 IV ligi z Zamkiem Kurzętnik 3-1 (1-0). Zobacz fotoreportaż.
Zawodnicy Olimpii zdobyli trzy punkty, ale nie przyszło im to łatwo. Zajmujący 14 miejsce w tabeli goście walczyli z naszym zespołem jak równy z równym. W 17 min. po dośrodkowaniu Kamila Kopyckiego piłkę w dużym zamieszaniu zdołał wepchnąć do bramki Marcin Sierechan. Mimo ataków z obu stron wynik do przerwy nie uległ zmianie.
   W 55 min. elblążanie wyprowadzili kontratak, po którym Jacek Bykowski znalazł się w polu karnym i z 7 metrów przelobował wychodzącego z bramki bramkarza gości. Olimpia prowadząc 2-0 poczuła się pewniej, a jej akcje coraz bardziej się zazębiały. W 61 min. było już 3-0. Na indywidualną akcję zdecydował się Kamil Piotrowski, a piłka po jego strzale wpadła tuż przy słupku do bramki rywali. Goście nie rezygnowali z poprawienia wyniku i w 83 min. strzelili honorowego gola. W sytuacji sam na sam z Mateuszem Imianowskim znalazł się Adrian Mederski i pewnie pokonał elbląskiego bramkarza.
   Dla Olimpii 2004 i jej kibiców był to sezon pełen emocji. W połowie rundy wiosennej wydawało się, że zespół trenera Dariusza Kaczmarczyka w cuglach wygra IV ligę. Niestety parę słabszych występów, a szczególnie przegrane z Błękitnymi Orneta, czy na własnym boisku z Sokołem Ostróda sprawiły, że elblążanie kończą rozgrywki na 4 miejscu. Liczymy na to, że z awansu będziemy się mogli cieszyć już za rok.
   
   Olimpia: Imianowski- Czerniewski, Brzezicki, Jaromiński, Piotrowski, Anuszek, Tyburski (70' Fijałkowski), Sierechan, Kopycki, Bykowski, Dobrzyński (46' Niedźwiedzki) 
ppz

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

niesamowity news. Niedługo będziemy tu słyszeć o zwycięstwach Olimpii nad UKS-em Trąbki Wielkie.
(2010.06.28)

info

0  
  0
co ty wiesz wogóle o olimpi 2004,chyba tyle co piszą na portelu, olimpia 2004 zagrała dobry sezon i to jest ważne a ze taki jak ty tego nie rozumie to niech splywa albo dalej zanurza sie w swiecie gier komputerowych!!!!!
Bonkers (2010.06.28)

info

0  
  0
Bonkers a co ty wiesz o klerze 2004?
Anioł 1 (2010.06.28)

info

0  
  0
Dobry sezon? Co to za kapela, hahhhahha z cebulą na czele, dużo sprzętu - mało talentu. Olimpia jest jedna
(2010.06.29)

info

0  
  0
to ty Wiesław ???
jeden wyzej (2010.07.07)

info

0  
  0