Turniej FIDE w szachach szybkich

18.09.2022
Turniej FIDE w szachach szybkich
(fot. nadesłana)
Kółko Szachowe I LO oraz Młodzieżowa Rada Miasta zapraszają na turniej szachowy zgłoszony do oceny rankingowej FIDE. Odbędzie się 23 września w I LO.

Gdzie? - w I LO

Kiedy? - 23 września (piątek), I runda zacznie się o godz. 11.40

Dla kogo? - dla wszystkich chętnych elblążan

Szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych opisane są w komunikacie.

Na zgłoszenia czekamy do 22 września!

organizatorzy

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter