Turniej brydżowy "O Szablę Marszałka"
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl)
W poniedziałek (1 sierpnia) w Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu, brydżyści z całego Elbląga i okolic regionu warmińskiego zmierzyli się w otwartym turnieju par brydża sportowego "O Szablę Marszałka". W zawodach wzięło udział około 20 pasjonatów gry królewskiej.