Trzymamy kciuki za elbląskie drużyny!

22.10.2010
Trzymamy kciuki za elbląskie drużyny!
Na trasę Speed wyruszyły trzy drużyny z Elbląga (fot. WS)
Dziś (22 października) rano wystartowała trasa Speed Mistrzostw Polski Adventure Racing 2010. Wśród zawodników jest silna reprezentacja Elbląga. Zobacz fotoreportaż.
O godz. 8 rano sprzed Bramy Targowej wystartowali zawodnicy krótszej trasy MP Adventure Racing. Są wśród nich elblążanie. Pierwszy zespół tworzą Ryszard Mytych i Jarosław Mytych, drugi Patryk Sawicki i Maciej Sawicki, trzeci zaś Piotr Robak i Aleksander Kokosza.
   Wśród zawodników nie ma kobiet. Drużyny właśnie płyną kajakami.
   - Silny wiatr spowodował, że płyną jak peleton kolarski – nie ma możliwości, by ktoś się oddalił od reszty – mówi Paweł Fąferek, dyrektor zawodów. – Czeka ich jeszcze bieg na orientację po Bażantarni, bardzo długi bieg po Wysoczyźnie Elbląskiej, później znowu Bażantarnia i rowery.
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter