Świetne występy figurowców
W miniony weekend zawodnicy z UKS Szóstka wystartowali w dwóch turniejach rozgrywanych w Oświęcimiu. Pierwszym turniejem były eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Udział w nich wzięli nasi juniorzy zdobywając świetne lokaty. Jakub Kukowski zajął 4. miejsce w kategorii junior starszy, natomiast Kamil Grabkowski był 5. w kategorii junior młodszy.