Strażacy najlepszymi piłkarzami

6
23.08.2010
Strażacy najlepszymi piłkarzami
fot. Anna Dembińska
22 sierpnia, w niedzielę, na boisku KS Olimpia 2004 przy ulicy Kościuszki odbyły się III Mistrzostwa Elbląga Firm w Piłce Nożnej Plażowej. O puchar prezesa Energa-Kogeneracja i tytuł Mistrza Elbląga walczyło osiem zespołów – w finale starły się drużyny Straży Pożarnej i FLSmidth MAAG Gear. Zobacz fotoreportaż.
Puchar zasłużenie przypadł strażakom – nie przegrali żadnego meczu, a ich czołowy napastnik został nagrodzony tytułem „Króla strzelców”, natomiast goalkeeper tytułem „Najlepszego bramkarza”. Tytuł MVP – czyli najbardziej wartościowego gracza turnieju zdobył Cezar Chwoszcz z FLSmidth MAAG Gear.
   Turniej został świetnie przygotowany nie tylko pod względem organizacyjnym, ale doskonale poprowadzony przez doświadczonych sędziów, którzy sędziowali w ogólnopolskich imprezach najwyższej rangi m.in. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Kobiet, Puchar Polski, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.
   Głównymi organizatorami byli: Elbląskie Towarzystwo Promocji Futsalu Elwo Etna i ognisko TKKF „Witoszewo”.
   
Maciej Susoł

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

o żal mi ich piłka nożna jest głupia!
hannah montana (2010.08.24)

info

0  
  0
A może by wypadało wymienić wszystkie drużyny biorące udział w turnieju
kibicka (2010.08.24)

info

0  
  0
A może by wypadało wymienić wszystkie drużyny biorące udział w turnieju
kibicka (2010.08.24)

info

0  
  0
pozdrawiam chłopaków z ZUO byliście najlepsi, szkoda że Was nie ma na zdjęciach
zuo fanka (2010.08.24)

info

0  
  0
a ja pozdrawiam chłopców z GNOJEWA
Balcerek (2010.08.24)

info

0  
  0
a ja pozdrawiam Piecha
kpt Diaczenko (2010.08.24)

info

0  
  0