Stalowi najsilniejsi w kosza

21.07.2022
Stalowi najsilniejsi w kosza
Fot. MOSiR
W pierwszym wakacyjnym turnieju koszykówki 3x3, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, najlepsza okazała się ekipa Stalowych. Na boisku na Torze Kalbar rywalizowało ze sobą 8 zespołów. Zobacz zdjęcia.

Koszykówka uliczna to ciekawa i efektowna dyscyplina. W niej liczy się spryt i techniczne umiejętności. A to wszystko można było dostrzec także podczas naszego turnieju. Przybyłe na imprezę zespoły zaprezentowały dobry poziom i dużą ochotę na zdobycie nagród.

System gry opierał się na rywalizacji w dwóch grupach. Po tej fazie zwycięzcy grup zagrali ze sobą o pierwsze miejsce, natomiast ekipy z drugiej lokaty zmierzyły się o kolejną pozycję w turnieju. W finale drużyna Stalowych ograła Żniwiarzy, natomiast na trzecim stopniu podium znaleźli się zawodnicy PCK, którzy pokonali Dinosaurusów. Trzy pierwsze zespoły otrzymały medale i statuetki, a każdy uczestnik imprezy dostał słodkie wsparcie.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na wakacyjny turniej nocnego streetballa, który odbędzie się 24 sierpnia, o 19, na Torze Kalbar.

 

Klasyfikacja turnieju:

1. Stalowi

2. Żniwiarze

3. PCK

4. Dinosaurus

5-8 Jezus Lacze, Na luzie, Jarówa, JKKO

MOSiR

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter