Siatkówka plażowa po raz szesnasty
fot. Dariusz Bocian
W sobotę na Kąpielisku Miejskim w Elblągu spotkali się sympatycy piłki siatkowej. Rozpoczęto tym samym kolejne, XVI mistrzostwa Elbląga w plażowej piłce siatkowej. Zobacz fotoreportaż.