Rodzinne Gry Parkowe w parku Modrzewie

18.07.2022
Rodzinne Gry Parkowe w parku Modrzewie
Fot. nadesłana
Trzecia runda cyklu Rodzinne Gry Parkowe w minioną sobotę była bardzo udana, pomimo niezbyt sprzyjającej pogody. Dlatego „Sjesta….” została przełożona na niedzielę. Organizatorzy i uczestnicy mieli dużo szczęścia bo na czas zawodów zrobiło się „okno pogodowe” i wyszło nawet słońce. Zgłosiło się dużo osób około 65, a zwłaszcza rodzin o co chodziło organizatorom imprezy.

Organizatorzy apelują, aby zapisywać się przez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie, w związku z tym, że zapisywanie się bezpośrednio przed startem pochłania zbyt wiele czasu. Ponadto, wiąże się to z drukiem odpowiedniej ilości map.
   Każdy uczestnik otrzymał przed startem mapę parku Modrzewia z naniesionymi punktami kontrolnymi. Organizatorzy przygotowali do wyboru jedną z trzech tras: łatwą (12- punktów kontrolnych), trudną (20- punktów kontrolnych) oraz rodzinną/drużynową (12 -punktów kontrolnych).

 

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Kategoria drużynowa/rodzinna:

1. Rodzina Borzęckich

2. Rodzina Wójcików

3. Rodzina Czerkawskich
   

Kategoria łatwa:

1. Ksawery Dzik

2. Mateusz Nazim

3. Tomasz NAZIM
   

Kategoria trudna:

1. Piotr Banach

2. Kamil Banach

3. Julia Typańska

Szczegółowe wyniki znajdują się w tabeli.

Na mecie na każdego czekał słodki upominek oraz każdy miał szansę wylosować upominek rzeczowy. Wszyscy uczestnicy byli usatysfakcjonowani udziałem w zawodach. Normą staje się udział naszych gości z Ukrainy.

Zapraszamy na kolejna rundę 20 sierpnia, ponownie do parku Modrzewie.

Zawody są organizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2021/2022.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter