Regionalny Turniej Par Brydża Sportowego

04.11.2022
Regionalny Turniej Par Brydża Sportowego
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl)
W Głównym Klubie Brydżowym w Elblągu odbył się Otwarty Regionalny Turniej Par Brydża Sportowego w rekordowej obsadzie z udziałem brydżystek i brydżystów z Elbląga i okolic.

Zawody zakończyły się spektakularnym zwycięstwem duetu Krzysztof Nagielski (Kwietniewo) - Waldemar Ślesicki (Nowakowo) z wynikiem 52,50%.

Kolejne miejsca na podium zajęli: Regina Wołek - Andrzej Szyc (Elbląg) - 47,50%, Bogusław Gierulski (Elbląg) - Ryszard Pichla (Braniewo). W finale startowało około 30 miłośników królewskiej gry.

Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Otwartym Turnieju Par "O Podkowę Kasztanki Marszałka" dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

Patriotyczne zawody odbędą się w poniedziałek (7 listopada) o godz. 17 w Pensjonacie "U Aktorów" w Elblągu. Turniej zalicza się do Ogólnopolskiego Turnieju "O Podkowę Kasztanki Marszałka".

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter