Regionalny Otwarty Turniej Brydżowy

22.12.2022
Regionalny Otwarty Turniej Brydżowy
Fot. Michał Skroboszewski (arch. portEl)
W poniedziałek (19 grudnia) w kawiarni „U Aktorów" w Elblągu odbył się Otwarty Świąteczny Mityng Brydżowy w ramach Grand Prix Elbląga 2022 z udziałem brydżystek i brydżystów z Elbląga i okolic.

W drugim segmencie do ataku przeszedł duet Marek Serdyński (Nowakowo) - Zbigniew Samborski (Elbląg), wygrywając z wynikiem 34,67 impów. Kolejne miejsca na podium zajęli: II. Andrzej Skoczylas - Zbigniew Krzepkowski Braniewo - 15,33, III. Witold Deorecki - Zbigniew Listewnik (Elbląg) - 12,67.

W kategorii par mikstowych miejsca na podium zajęli: Anna Dworakowska - Marek Czapliński (Elbląg), II. Regina Wołek - Andrzej Szyc (Elbląg). W finale starowało 8 duetów.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter