Puchar Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo

07.12.2022
Puchar Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo
Fot. IKS "ATAK"
W miniony weekend (3-4 grudnia) w Opolu odbył się Puchar Polski - Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego Osób z Niepełnosprawnościami w Judo.

W turnieju startowało 68 zawodników z 6 klubów w tym 13 osobowa reprezentacja klubu IKS ATAK.

Zawodnicy wywalczyli:

Złoto - Kondrat Szumski, Michał Bryl, Adam Wiśniewski, Michał Piróg, Agnieszka Strąk, Dastin Kulik,

Srebro - Weronika Fercho, Ania Rybicka, Marcin Liszcz, Michał Weroński,

Brąz - Sebastian Szydlik, Mateusz Bielecki, Mirek Kostka, któremu kontuzja kolana nie pozwoliła na dalszy udział w rywalizacji.

Organizatorem turnieju był Klub JUDO UKS OKAY OPOLE.

Podczas turnieju członek zarządu Polskiego Związku Judo Pan Tomasz Gadaj w imieniu PZ Judo wręczył pamiątkowe wyróżnienia zawodnikom, którzy reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Świata w Judo Osób z Zespołem Downa na Maderze.

Dziękujemy naszym trenerom Paulina Dąbrowska i Michał Dąbrowski za przygotowanie zawodników do startów i opiekę Trener Pauliny na zawodach.

Wszystkim startującym gratulujemy serdecznie wygranych walk i rywalizacji na coraz wyższym poziomie. To ostatni turniej w tym roku. Dziękujemy tym, którzy przez ten rok pomagali nam, wspierali i doceniali sukcesy naszych zawodników.

Integracyjny Klub Sportowy "ATAK"

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter