Pony Cup 2019 zakończony biegiem św. Huberta
Prawie 70 zawodników, prawie 140 przejazdów, mnóstwo rodziców, kibiców i ekip z różnych stajni spotkało się, by w ten sposób pożegnać mijający sezon startów dla najmłodszych. Po dekoracji ostatniego konkursu organizator ze sponsorem zaprosił wszystkich zawodników i kibiców na szukanie lisiej kity w parku, który jest położony na terenie Fundacji. Królową polowania została Aleksandra ze Stajni Tulisówka. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną jeździecką zabawę! Zawody te nie byłyby tak atrakcyjne, gdyby nie nasi patroni. Patronem honorowym zawodów był marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Gustawa Marka Brzezina i starosta elbląski, Marek Romanowicz. Dziękujemy także sponsorom i wolontariuszom od młodzieży po dorosłych, którzy poświęcają swój czas dla wspólnej dobrej zabawy!