Pony Cup 2019 zakończony biegiem św. Huberta

1
09.10.2019
Pony Cup 2019 zakończony biegiem św. Huberta
Zawody z cyklu Pony Cup 2019 przeszły do historii, ale jakiej! Zawody w duchu biegu św. Huberta odbyły się w Elblągu, w stajni z wieloletnią tradycją w promowaniu jeździectwa w regionie - Fundacji Końskie Zdrowie. Przygotowany przez organizatora parkur obfitował w elementy naturalnych przeszkód terenowych, a nawet liski, które zgubiły ogonki na przeszkodach. Zobacz zdjęcia.

Prawie 70 zawodników, prawie 140 przejazdów, mnóstwo rodziców, kibiców i ekip z różnych stajni spotkało się, by w ten sposób pożegnać mijający sezon startów dla najmłodszych. Po dekoracji ostatniego konkursu organizator ze sponsorem zaprosił wszystkich zawodników i kibiców na szukanie lisiej kity w parku, który jest położony na terenie Fundacji. Królową polowania została Aleksandra ze Stajni Tulisówka. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną jeździecką zabawę! Zawody te nie byłyby tak atrakcyjne, gdyby nie nasi patroni. Patronem honorowym zawodów był marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Gustawa Marka Brzezina i starosta elbląski, Marek Romanowicz. Dziękujemy także sponsorom i wolontariuszom od młodzieży po dorosłych, którzy poświęcają swój czas dla wspólnej dobrej zabawy!

organizatorzy

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Super impreza! Mimo niskiej temperatury , atmosferę skutecznie podgrzewali mali zawodnicy . Gratulacje dla uczestników
Ekipa z Białej Leśniczówki (2019.10.09)

info

1  
  0