Pomaszeruj z Włóczy-Kijami
fot. Anna Dembińska, arch. portEl
Klub Sportowy "Elbląskie Włóczy-Kije" od czerwca do grudnia 2018 roku realizuje program skierowany do mieszkańców Elbląga i okolic "Nordic Walking to sport dla wszystkich". Pierwsze zajęcia prawidłowej nauki chodzenia z kijkami nordic walking odbędą się w sobotę, 2 czerwca. Poprowadzi je instruktor i przewodnik nordic walking. Start na parkingu przy muszli koncertowej w Bażantarni o godz. 8.