Politechnika Koszalin zwycięzcą turnieju (piłka ręczna)

2
24.08.2010
Politechnika Koszalin zwycięzcą turnieju (piłka ręczna)
fot. AD
 W dniach 20-21 sierpnia na hali CSB w Elblągu rozegrano turniej piłki ręcznej kobiet. Najlepsza okazała się drużyna AZS Politechniki Koszalin. Zobacz więcej zdjęć.
W ostatniej chwili kontuzje zdecydowały o wycofaniu z rozgrywek Piotrcovii Piotrków Trybunalski. Zawodniczki EKS Startu Elbląg wygrały oba piątkowe spotkania ( ze Startem II Elbląg oraz Samborem Tczew). W sobotę po zaciętym meczu, decydującym o zwycięstwie w turnieju elblążanki musiały uznać wyższość Politechniki Koszalin.
   Wyniki turnieju:
   Piątek 20 sierpnia
   AZS Politechnika Koszalińska - MKS Sambor Tczew 45:24 (23:12)
   Start I Elbląg - Start II 41:21 (19:6)
   Start I Elbląg - MKS Sambor Tczew 53:24 (23:12)
   Start II Elbląg - AZS Politechnika Koszalińska 20:36 (9:19)
   
   Sobota 21 sierpnia
   Start I Elbląg - AZS Politechnika Koszalińska 21:23 (11:12)
   Start II Elbląg - MKS Sambor Tczew 31:39 (15:16)
   
   Ostateczna kolejność w turnieju:
   1.AZS Politechnika Koszalińska
   2.Start I Elbląg
   3.MKS Sambor Tczew
   4.Start II Elbląg
   Już za niespełna dwa tygodnie nasze szczypiornistki rozegrają pierwszy mecz sezonu 2010/2011 w PGNiG Superlidze. Elblążanki zmierzą się w Piotrkowie Trybunalskim z tamtejszą Piotrcovią. 
ppz

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

koszalin wygrał bo młodej nie było. .. .:)
5mmm (2010.08.25)

info

0  
  0
Czy Młoda to Agnieszka Szlija, bo też gdzieś zniknęła?
(2010.08.25)

info

0  
  0