Politechnika Koszalin zwycięzcą turnieju (piłka ręczna)
fot. AD
W dniach 20-21 sierpnia na hali CSB w Elblągu rozegrano turniej piłki ręcznej kobiet. Najlepsza okazała się drużyna AZS Politechniki Koszalin. Zobacz więcej zdjęć.