Mistrzostwa Warmii i Mazur (boks)

2
24.03.2007
W sobotę i niedzielę na ringu w hali elbląskiego Atleticonu rozegrane zostaną VIII Otwarte Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Okręgu Bokserskiego. Zapowiada się duża frajda dla sympatyków boksu, którzy będą mieli okazję do obserwacji wielu interesujących pojedynków pięściarskich.
Tak jak w każdym tego typu turnieju, będzie to przegląd kadr zawodniczych, począwszy od najmłodszych kategorii wiekowych, na seniorach kończąc. Do Elbląga przyjadą bokserzy z Ełku, Kętrzyna, Braniewa. Wystąpią oczywiście pięściarze z elbląskich klubów Tygrys i Kontra, a udział w mistrzostwach, które mają charakter otwarty, zapowiadają również zawodnicy z czołowych klubów Pomorza. W tym gronie wystąpią aktualni medaliści mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Organizatorzy szykują też niespodziankę - bokserską walkę kobiet. W sobotę walki rozpoczną się o godz. 17, a w niedzielę finały od godz. 11. Wstęp dla kibiców jest wolny.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

pojade ze wszystkimi zniszcze was bo jestem ulicznikiem cpunem
//swiety (2007.03.24)

info

0  
  0
ni zapomnij antenki
ar haniol (2007.03.24)

info

0  
  0