Tak jak w każdym tego typu turnieju, będzie to przegląd kadr zawodniczych, począwszy od najmłodszych kategorii wiekowych, na seniorach kończąc. Do Elbląga przyjadą bokserzy z Ełku, Kętrzyna, Braniewa. Wystąpią oczywiście pięściarze z elbląskich klubów Tygrys i Kontra, a udział w mistrzostwach, które mają charakter otwarty, zapowiadają również zawodnicy z czołowych klubów Pomorza. W tym gronie wystąpią aktualni medaliści mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Organizatorzy szykują też niespodziankę - bokserską walkę kobiet.
W sobotę walki rozpoczną się o godz. 17, a w niedzielę finały od godz. 11. Wstęp dla kibiców jest wolny.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter