Kto z kim w Wojewódzkim Pucharze Polski

1
05.08.2022
Kto z kim w Wojewódzkim Pucharze Polski
W Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej wylosowano pary pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Elbląskie drużyny swoje spotkania rozegrają na wyjeździe.

Na ciekawego rywala trafiła Concordia Elbląg. Pomarańczowo- czarni w Wikielcu zmierzą się z miejscowym GKS-em. Jeszcze w ubiegłym sezonie rywal występował w III lidze, niestety nie udało się mu utrzymać na czwartym poziomie rozgrywek. GKS Wikielec jest tez obrońca trofeum, które wywalczył po zwycięstwie 5:0 z rezerwami Stomilu Olsztyn. W tym sezonie drużyna z Wikielca w rundzie wstępnej wyeliminowała Ossę Biskupiec Pomorski (4:0).

Rezerwy Olimpii Elbląg trafiły na A-klasowy Wel Lidzbark. Rywale w rundzie wstępnej rozgromili 6:1 Grunwald Gierzwałd.

Rozegranie wszystkich meczów pierwszej rundy zaplanowano na 24 sierpnia.

SM

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Drużyny z olsztuna miernoty.
(2022.08.05)

info

6  
  0