Halloween Ice-Party już w piątek!
O godz. 19:10 tafla lodu zamieni się w mroczną scenę halloweenowej zabawy. Przygaszone światła, klimatyczny wystrój i muzyka na żywo od DJ-a sprawią, że to będzie naprawdę strasznie fajny wieczór.
Nie zabraknie również konkursów na najlepsze przebranie – kreatywność i pomysłowość zostaną nagrodzone. To idealna okazja, aby pokazać się w nietypowym wydaniu i dobrze się bawić w towarzystwie znajomych.
Wstęp na Halloween Ice-Party:
Na miejscu dostępna będzie wypożyczalnia łyżew prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł (10 zł za parę).
Zabierz przyjaciół, przygotuj przebranie i wpadnij na najbardziej klimatyczną ślizgawkę tego sezonu! Niech tegoroczny Halloween zapadnie Wam w pamięci.
Halloween Ice-Party – piątek, 31 października, godz. 19:10, Lodowisko Helena. Do mrocznego zobaczenia!