Gimnazjaliści z „Czwórki” mistrzami województwa w koszykówce

3
21.04.2017
Gimnazjaliści z „Czwórki” mistrzami województwa w koszykówce
(fot. nadesłana)
W Nidzicy odbył się finałowy turniej Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w koszykówce chłopców szkół gimnazjalnych. Złote medal zdobyli uczniowie Gimnazjum nr 4 w Elblągu!
Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn, nie dojechało Gimnazjum nr 3 z Kętrzyna. Elblążanie rywalizowali w grupie B, wygrywając 40:37 z Zespołem Oświatowo-Sportowym Mrągowo i 42:24 z Gimnazjum nr 24 w Olsztynie, wychodząc z grupy z pierwszego miejsca. W finale elblążanie, podopieczni Arkadiusza Majewskiego, gładko wygrali Gimnazjum nr 2 w Działdowie 44:19, zdobywając tym samym złote medale.
   W najlepszej piątce turnieju znalazł się Przemysław Orłowski z Gimnazjum nr 4 w Elblągu, a najlepszym zawodnikiem elbląskiej ekipy zostal Bartłomiej Chrzanowski. Z kolei MVP turnieju wybrano Oskara Życzkowskiego, również z Gimnazjum nr 4 Elbląg.
   Skład drużyny złotych medalistów z Elbląga: Bartłomiej Chrzanowski,  Przemysław Orłowski, Oskar Życzkowski, Łukasz Szczech, Konrad Jakimowicz, Kacper Trębacz, Nikodem Kunach, Piotr Wierzbicki,  Jakub Piskunowicz, Mikołaj Karnowski.
   Reprezentacja Gimnazjum nr 4 będzie reprezentować województwo warmińsko-mazurskie w rozgrywkach ogólnopolskich.
   
Redakcja

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jak jest dobry trener, to i wyniki są. Gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach.
klik (2017.04.21)

info

7  
  1
Gratulacje :) Złote Gimnazjum Czwóreczka
(2017.04.21)

info

1  
  0
Brawo chłopaki!!! Gratulacje trenerze!!! Oby tak dalej ...
Dumny Rodzic (2017.04.22)

info

0  
  0